Lovecké zbraně Krieghoff

Vášeň a dokonalost!

V roce 1886 byla vyrobena první puška Krieghoff. Od té doby, den za dnem, firma získává zkušenosti po více než více než 125 let a tyto zkušenosti využívá pro další zlepšování svých výrobků a pro vývoj nových inovací. Dnes již mnoho lovců a sportovních střelců věří v kvalitu a preciznost loveckých a sportovních zbraní Krieghoff.

Počátky firmy Krieghoff můžeme nalézt v Suhl, Durynsko v roce 1886, kde Ludwig Krieghoff a jeho partner založil zbrojovku Sempert & Krieghoff. Od svého založení kladla společnost hlavní důraz na výrobu precizních, loveckých zbraní. Dodnes platí přístup Ludwiga Krieghoffa - "Die Läufe Schießen, aber der Schaft Trifft!" ® ("Hlavně střílejí, ale pažba zasahuje"). Proto je výroba pažeb na míru nedílnou součástí tvorby zbraní Krieghoff a zaručuje tak vynikající výsledky střelby ze zbraní Krieghoff.

V roce 1916 Ludwigův syn Heinrich založil svou vlastní společnost Suhl která později pohltila aktivity jeho otce. Schopný inženýr a businessmen, Heinrich vyvinul mimo jiné poloautomatické pušky a hookless brokovnice. Také vylepšil legendární vrtání Krieghoff hlavní, které je stále součástí v dnešním výrobním programu.

Po válce se firma Krieghoff přestěhovala do Ulmu, Bádensko-Württembersko, a v roce 1950 začala znovu dobývat ztracený čas. Vývoje brokovnice K-32 upoutala firma Krieghoff mezinárodní zájem, zvláště když Kenneth A. Jones vyhrál světový šampionát v trapu v roce 1966. Dieter Krieghoff emigroval do USA na konci 70. let začal pro firmu Krieghoff získávat americký trh pro střelbu na asfaltové cíle. Zejména nová brokovnice K-80, nástupce již zavedené K-32 je velmi vyhledávaná mezi americkými střelci.

Setkání tradice s budoucností!

Krieghoff je předním výrobcem loveckých a sportovních zbraní. Všechny zbraně jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší standardy bezpečnosti, spolehlivosti a přesnosti, které jsou potřebné pro každý lov. Veškerá řešení jsou ovlivněna odbornými znalostmi, zkušenostmi a vynikajícím zpracováním.
Moderní technické pojetí všech loveckých zbraní Krieghoff s  napínacím mechanizmem Combi, jako Krieghoff Optima, Ultra, Classic a Hubertus je tedy zaměřena na nejlepší lovecké výkony.
Pro milovníky tradičních loveckých zbraní, Krieghoff stále vytváří kvalitní řemeslné unikáty - tradiční samonabíjecí zbraně Krieghoff Trumpf a Essencia.

Bezpečnost

Bezpečnost má při výrobě zbraní Krieghoff nejvyšší prioritu. V oblasti loveckých zbraní je dosahováno nejvyšších bezpečnostních standartů zejména inovativním designem uzamčení a sofistikovanému spoušťovému systému, jako je Universal Trigger System, napínací mechanizmus Combi, vypouštěcí mechanizmus a bezpečnostní záchyt úderníku.

Flexibilita

Cílem je perfektní zbraň pro potřeby každého zákazníka. Flexibilní výrobní proces zde hraje klíčovou roli právě za účelem naplnění těchto individuálních potřeb. Výměnné hlavně, vkládané hlavně, nastřelování a individuální korekce jsou pouze některé z mnoha možností jak dosáhnout těchto cílů.

Manipulace

Krátké hlavně, optimální vyvážení a kompaktní provedení. Toto jsou charakteristiky zbraní Krieghoff. Pouze tímto způsobem se zbraně Krieghoff stanou vaší nedílnou součástí po celou loveckou sezónu. Ve srovnání s větřinou pušek, zbraně Krieghoff mohou být vybíjeny a nabíjeny až neuvěřitelně tiše. Spoušťový mechanizmus je také díky teflonovému potahu také téměř bezhlučný. Tichý lov - důležitá podmínka úspěchu.
 

Kvalita

Estetický vzhled lovecké zbraně je více než jen vyjádření osobního stylu pro nadšené lovce. Je to pocta lovu a přírodě. Zbraně Krieghoff jsou mnohem více, než jen nástroj. Mistři svého řemesla - puškaři, pažbaři, rytci - ti všichni dělají z každé zbraně řemeslný unikát. To vše dodává zbraním "duši" a vyjadřuje tak osobnost lovce, který takovou zbraň vlastní a nese.

Více o firmě Krieghoff a o produktech této firmy je možné nalézt na stránkách http://www.krieghoff.de/