Aktuality

Zbraně Krieghoff

 • Vloženo: 7 August 2015
 • uživatelem admin
Krieghoff logo

Vážení přiznivci lovu a loveckých zbraní

Od 1.4.2015 jsme do naší nabídky zařadili lovecké zbraně firmy Krieghoff. Od 1.7.2015 budou některé zbraně z nabídky Krieghoff k prohlédnutí i na naší prodejně. Přijďte si prohlédnout osobitost a jedinečnost těchto zbraní.

Více se o těchto zbraních lze dozvědět na našich stránkách, anebo přímo na stránkách výrobce http://www.krieghoff.de

Chcete si zakoupit krátkou palnou zbraň? Ptáte se kolik investovat a jak správně se rozhodnout.

 • Vloženo: 8 January 2015
 • uživatelem Václav Král

Máme pro Vás pár dobrých rad, které by Vám mohly usnadnit rozhodování. 

1. Výběr ráže je poměrně důležitý s ohledem na to, k jakým účelům budete využívat zbraň a jakou ekonomickou náročnost jste ochotni tolerovat. Např. ráže 9mm PARA, LUGER či 9x19 je identická ráže (pouze vyrobci volí některé z těchto označení), která patří mezi nejvyužívanější na našem trhu s nejnižší ekonomickou náročností pro sportovní střelbu. Nicméně máte-li možnost, nejlepším způsobem je navštívit střelnici, kde Vám nabídnou možnost vyzkoušet více zbraní v různých rážích. 

Zbraň jako šperk

 • Vloženo: 24 November 2014
 • uživatelem Václav Král

Vážení přátelé, chcete se odlišit od ostatních kolegů?

Toužíte po zbrani, která Vás doslova ozdobí na lovu?

Řešení, které Vám můžeme nabídnout, jsou individuální rytiny a řežby. Možnostem rytí se meze nekladou. Je možné vytvořit světlou povrchovou úpravu, na které se rozprostře rytina, ze které je možné vyzdvyhnout např. postavy zvěře, které budou pozlacené. Co se týká pažby, není problém zakoupit zbraň se základním typem dřeva na pažbě a nechat si pak vyrobit pažbu na zakázku dle svých představ o barvě, provedení i designu. Další možností je pouhá úprava pažby dle Vašich potřeb a představ (nová povrchová úprava, zeštíhlení pažby pro lepší úchop, upravení délky pažby apod.).

Výběr pejska

 • Vloženo: 24 November 2014
 • uživatelem Václav Král

Jak si vybrat správného pejska? Ptáte se, proč bychom se měli věnovat takovéto zdánlivé "banalitě"? Uvědomme si, že je to skutečně pouze zdánlivá banalita. Mnozí provádí výběr pejska způsobem, jako když si jdeme vybírat do obchodu oblečení. Toto je špatný přístup! Mějme na paměti, že jsou to živí tvorové, kteří mají své vlastnosti, charakter, vynikají v různých dovednostech, stejně tak, jako my, lidé. Nutné si však uvědomit, že můžeme mít pejska jako módní doplněk, ale vše má své hranice. Tímto způsobem můžeme pojmout výběr nějakého menšího plemena. Rozhodně je to nešťastný způsob pro výběr středních a velkých plemen. 

Bojová psí plemena

 • Vloženo: 21 October 2014
 • uživatelem admin

Vážení přátelé. Rozhodl jsem se napsat pár řádků o tzv. "bojových plemenech". K tomto kroku mě vede neznalost veřejnosti a manipulace médií, zvláště pak TV Nova a další spíše bulvární média, než-li seriozní plátky. Která plemena jsou takto nejčastěji označována? Jedná se především o plemena jako: Americky Pitt Bull Teriér, Americký Stafordšírský Teriér, Anglický Bull Teriér, Stafordšírský Bull Teriér a jim podobní pejsci.

O Royal HUNT

 • Vloženo: 21 October 2014
 • uživatelem admin

Rádi bychom Vám představili naší rodinnou firmu, která existuje již od roku 1999 a funguje v oborech ochrany osob a majetku i úklidu. V poslední době jsme rozšířili naše působení na trhu o naší rodinnou tradici v myslivosti, zálibě ve zbraních i střelbě. Splněním našeho snu se nám podařilo pro Vás otevřít i kamennou prodejnu, ve které primárně naleznete lovecké potřeby, zbraně, střelivo, příslušenství a různé doplňky.